פרקטים

פרקטים

מחפשים פרקט? הגעתם למקום הנכון. אנחנו עובדים רק עם פרקטים איכותיים ממיטב החברות במבצעים חסרי תקדים.

מבצע!!! פרקט לחדר שלם החל מ-990 שח כולל הכל.

פרקטים מהווים כבר שנים אחדות חלק בלתי נפרד מעולם העיצוב לבית ולמשרד. עץ בחלל המגורים נמצא בשימוש כבר מאות שנים בארצות הקור, אך לאחר שעבר עיבוד ופיתוח מוצר הותאם גם לסביבתנו החמה יותר והפך נפוץ וזמין לכל.פרקט מקנה לחלל מראה יוקרתי וגימור איכותי. נכון להיום ניתן להשיג פרקטים במגוון מחירים רחב מאוד, מה שהפך אותם למוצר בר השגה לכל כיס ובית.

למה לבחור בפרקט ולא בריצוף?

מבחינה עיצובית הפרקט מיד מושך את תשומת הלב, משדר תחושת חמימות ונעימות בבית . פרקט הינו מוצר אשר מקנה תחושה "טבעית" אשר לא ניתן להשוות אותה לשום חיפוי או ריצוף אחר.

בנוסף הפרקט יותר רך מריצוף לכן מתאים מאוד לחדרי ילדים ובכלליות מרכך נפילות. הפרקט הוא נעים למגע. הרבה יותר נעים ללכת יחף על פרקט מאשר על כל ריצוף או חיפוי אחר.

תכונה חשובה נוספת היא שהפרקטים מבודדים מצויין. הם ריצוף מאוד נפוץ בעיקר במדינות קרות, משום שפרקטים מבודדים טוב קור וחום החודר דרך ריצפת הדירה.

נתון שלא הרבה נותנים לו דגש הוא שרצפת הפרקט קולטת ומפזרת גלי קול ואור באופן שונה מחיפוי אחר. מכאן, ברגע שאנו מרצפים חדר כלשהו ברצפת פרקטים עלינו לזכור שהריצוף החדש יגרום להחזר אור שונה בחדר ולשינוי בתהודה של הקולות בחדר.

לגבי נקיון רצפת פרקטים היא רצפה שקלה מאוד לנקיון ופחות רואים עליה סימנים ולכלוך.

על מנת ליהנות מכל יתרונות הפרקט יש לשמור על כללי התקנה ברורים והתקנה איכותית. כשאתם בוחרים מתקין פרקטים, הקפידו שיבצע גימור מושלם ואיכותי לרצפת הפרקט שלכם.

התקשרו עכשיו להצעת מחיר 089363134